MV-CCHM20-vizual.jpg

O soutěži

Co chutná Mladým? Odpověď na tuto otázku nabízí od roku 2018 stejnojmenná soutěž vín, která je otevřená pro všechny výrobce vína z České republiky. 

Vinaři do 35 let mohou získat speciální cenu Mlaďoch 2020 za nejlepší kolekci vín mladého vinaře. Mlaďoch se na rok stane přidruženým členem spolku Mladí vinaři a může s námi celý rok frčet na přátelské a pozitivní vlně. Může vložit svá vína do našich společných necek a účastnit se s námi akcí, které na letošní rok chystáme.

Soutěž podporuje Vinařský fond, který poskytne všem, kteří o to do 15. 2. požádají, finanční podporu ve výši 50 % z ceny přihlašovacího poplatku.

Vítězná vína ze 4 kategorií a vítězná vína vinařů do 35 let v těchto kategoriích budou k ochutnání v pražském winebaru Bokovka a v brněnské restauraci Konfit v termínech, o kterých se včas dozvíte na tomto webu a na sociálních sítích Mladých vinařů. Věcné ceny poskytne Vinařský ráj a Etiflex.

Letošní ocenění

Oceněná vína si letos můžete označit touto neMedailí, aby i vaši zákazníci věděli,
Co chutná Mladým.

 
 

ODBORNÁ KONFERENCE

Apelace:
Důvěra v terroir? 2.0

27. února od 14.00

Centrum Excelence Valtice

Informace a novinky ze světa vína, ale také praktické tipy pro vinaře a ochutnávky. Letos se opět zaměříme na téma apelací, tentokrát s bližším pohledem na Frankovku v Rakousku (DAC Burgenland a Carnuntum) i na Moravě. Konferenci pořádá spolek Mladí vinaři. Na konferenci je nutné se předem registrovat. Cena vstupenky je 500 Kč. 

VYSTOUPÍ

Elizabeth-Gabay.jpg
Dorli-Muhr.jpg
Mojmir-Baron.jpg
 

MLAĎOCH ROKU 2020

Speciální cena pro vinaře do 35 let

27. února 18.00

Vyhlášení výsledků

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Co chutná mladým 2020 a titulu Mlaďoch roku 2020

mladoch20-v2_02.png
 
 

HLAVNÍ PARTNER

PARTNEŘI AKCE

VinarskyRaj_logo-2017-60.png
projekt_s_podp_VF.png
1_Logo-NVC_ramecek_napis.png
Etiflex-rodinna-tiskarna-logo.jpg
MKM s textem.png
RadekILCIK-logo-graficky-designer.png